sobota, 13 sierpnia 2011

Regulamin/ Zajrzyj przed zgłoszeniem

1.Zgłaszać się należy u mnie w KG (Księga Gości) lub w komentarzach;

2. Metamorfozy są bezpłatne;


3. Metamorfozy wykonuję bez hasła (strój i makijaż);


4. Jest możliwość metamorfozy twarzy, jest ona wtedy z hasłem i bez kolejki;

5.
Aby zgłosić się do metamorfozy trzeba mieć kilka kosmetyków. (wystarczą 4, ostatecznie 3);
6. Gdy metamorfoza zostanie wykonana poinformuję Cię w księdze gości;

7. Nie wymagam dodawania się do obserwatorów, jednak było by to miłe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz