1.Zgłaszać się należy u mnie w KG (Księga Gości) lub w komentarzach;
2. Metamorfozy są bezpłatne;
3. Metamorfozy wykonuję bez hasła (strój i makijaż);
4. Jest możliwość metamorfozy twarzy, jest ona wtedy z hasłem i bez kolejki;
5. Aby zgłosić się do metamorfozy trzeba mieć kilka kosmetyków. (wystarczą 4, ostatecznie 3);
6. Gdy metamorfoza zostanie wykonana poinformuję Cię w księdze gości;
7. Nie wymagam dodawania się do obserwatorów, jednak było by to miłe.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz