PRZED: Twarz bardzo, że tak powiem "oklepana" :D . Wybrałaś jedne z moich ulubionych ust oraz włosy, które uwielbiam i nie mogę się doczekać aż je zdobędę ;d. Żeby nie było tak cudofffnie powiem że nienawidzę tych oczu i nosa, brwi ujdą. Co do makijażu to jest całkiem poprawnie. Jest równy, jeśli by się bliżej przyjrzeć to widać że lewe oko jest mocniej pomalowane czarnym cieniem, ale ogółem to się tak nie rzuca w oczy. Dobre przejścia między kolorami. Pieprzyk moim zdaniem jest za nisko, mógłby być nieco wyżej.
Ocena: 7,5/10
PO: Moja propozycja makijażu jest utrzymana w podobnych kolorach co twój. Właściwie użyłam wszystkich cieni oprócz niebieskiego z SEPHORY. Bazę pod cienie wykonałam z ślicznego brzoskwiniowego cienia, następnie nałożyłam jasny róż, zgniłą zieleń a na koniec czerń. Pieprzyk przesunęłam do wewnętrznego kącika oka. I to wszystko, przydałoby się przyprószyć poliki jakimś różem, ale niestety żadnego nie posiadasz ;p.
PRZED: Co ja tu widzę.. xd. Kolorystycznie to to wszystko nie bardzo do siebie pasuje, ale nie jest najgorzej. Lubię ten sweterek i pasek. Do wykonania sukienki, lub spódniczki i bluzki, została wykorzystana kreatywność, za to plus :D. Za butami nie przepadam. Było by całkiem ok, gdyby nie ten puchar.. W to miejsce można by dać jakąś czarną kopertówkę, np. wykonaną z 2 pasków lub coś..
Ocena:7/10
PO: Okokok. . Czemu tu są 2 obrazki z prawie takimi samymi strojami? Już mówię, otóż, nie miałam pojęcia w co Cie ubrać! :D Niby masz 4 strony w szafie ale nie są zbyt dobrze wyposażone. Masz dosyć dużo fajnych ciuchów ( jak np. ta kurtka powyżej, w której się normalnie zakochałam i chyba ci ją zabiorę :D <żart> ) ale nie łączyły mi się one w jedną całość :D Tak więc wykonałam 5 stroi, z czego wybrałam te 2, bo chyba były najlepsze. No ok. Obrazek 1: Ubrałam cię w w zajebiaszczą kurteczkę z HB, jakieś bardzoo krótkie, poszarpane szorty, rajstopy, czarne zakolanówki, białą bluzkę z sercem i czerwone szpilki. Do tego czapa, którą kocham, okularki i torebka wykonana z 2 pasków: czarnego oraz czerwonego z klamrą. Na drugim obrazku prawie to samo tylko inna bluzka, buty i torebka w drugiej ręce.
Ehh. No ok, i jak?Podoba się :D
___________________________
Zgłaszajcie się do metamorfoz ;p
i chciałabym przypomnieć, aby nie brać sobie moich ocen i opisów głęboko do serca, bo to tylko moja opinia, okok? xD
Makijaż mi się podoba . Strój nie jest w moim stylu ale jest ok :)
OdpowiedzUsuńA.n.k.s.a.