czwartek, 11 sierpnia 2011

domi-nika98

Dodawajcie się do obserwatorów i komentujcie :D

PRZED: Cóż. To nie jest mój styl, jednak jedne z ulubionych elementów twarzy :d. Wielbię te usta.! ^^
Co do makijażu, to niestety jest tu tylko czarny cień do powiek, kredka i rzęsy z SunnyBunny... A masz przecież dosyć sporo kosmetyków, wykorzystaj je ! xd No cóż. Kolor włosów jest fajny, kucyk trochę oklepany ale i tak go lubię :D. Hmmm..
Daję 5/10, ale jeśli miałabym oceniać w skali "emo" to dałabym 9/10  :D

PO: Taak, moja wersja jest "nieco" delikatniejsza :D. Użyłam prawie wszystkich twoich cieni, nawet już nie pamiętam jakich xd. Rzęsy pomalowałam czarną pogrubiającą mascarą oraz fioletową - wydłużającą. Poliki zostały pomalowane 3 pudrami - czerwonym, różowym oraz, hmm. cielistym? beżowym? No nie ważne :D. Usta zostawiłam w spokoju. Do tego śliczne (!!!) kolczyki z piórek no i pieprzyk pod ustami. Ponieważ jesteś ss pozwoliłam sobie na wybór tejże fryzury, ponieważ ją uwielbiam, no i pasowała tutaj :P.
P.S. Bardzo dobrze pracowało mi się z twoją kosmetyczką. :)
_______________________________________________
Zgłaszać się xd

1 komentarz:

  1. 'po' jest zdecydowanie lepiej. nie lubię tych sztucznych rzęs z sunny bunny.
    W 'po' dałabym tylko mocniejszy makijaż :)

    OdpowiedzUsuń