sobota, 13 sierpnia 2011

Regulamin/ Zajrzyj przed zgłoszeniem

1.Zgłaszać się należy u mnie w KG (Księga Gości) lub w komentarzach;

2. Metamorfozy są bezpłatne;


3. Metamorfozy wykonuję bez hasła (strój i makijaż);


4. Jest możliwość metamorfozy twarzy, jest ona wtedy z hasłem i bez kolejki;

5.
Aby zgłosić się do metamorfozy trzeba mieć kilka kosmetyków. (wystarczą 4, ostatecznie 3);
6. Gdy metamorfoza zostanie wykonana poinformuję Cię w księdze gości;

7. Nie wymagam dodawania się do obserwatorów, jednak było by to miłe.

piątek, 12 sierpnia 2011

natka7617


PRZED : Z elementów twarzy lubię tylko usta, brwi są ok.Nos i oczy nie są moimi ulubionymi. Makijaż jest nieco banalny i krzywy. Ponadto nie lubię cieni do powiek z LUXE. Nie warto ich kupować, wyglądają sztucznie i są drogie.. Uwielbiam tą fryzurę - jest jedną z niewielu moich ulubionych. Dodatki - zdecydowanie za dużo kolczyków. Pierwszym który bym usunęła jest ten złoty w nosie.. Ale ogólnie cała doll nie prezentuje się najgorzej.
Ocena: 6/10
 
PO: Oczy pomalowałam fioletowym i czarnym cieniem oraz wydłużająca i pogrubiającą mascarą, brwi czarną kredką, a usta cielistą pomadką.  Wybrałam dość rzadko spotykaną ( i chyba mało lubianą ) fryzurę, która do tej stylizacji pasowała mi najlepiej.. Z dodatków - pieprzyk pod prawym okiem oraz okulary.


PRZED: Nie zbyt mi się podoba. Przede wszystkim to nie mój styl. Z ciuchów które masz na sobie lubię jedynie bandanę oraz wszystkie buty, które masz na nogach xde. Jeśli natomiast patrzeć by pod względem stylu w którym się ubrałaś, to jest całkiem nieźle xd. Hmm.
Daję: 5/10

PO: Uff. Ale się namęczyłam :D. Niby masz te kilka stron w szafie, ale ogółem znalazłam tylko ok. 10 ciuchów w moim guście jako tako pasujących do siebie. xd.  No, ale jakoś się udało. Do wykonania stroju użyłam przeźroczystą, niebieską, krótki T-shirt z kołnierzykiem, czarną, obcisłą bluzkę bez ramiączek, cudaśne ( :D ) niebieskie szorty, szeroki brązowy pasek, czarne rajstopy, torbę, 2 pary butów na obcasie, 2 pary okularów oraz ubóstwianą przeze mnie czapkę której nie mam! < wściekły > .

_____________________________________________
I jak wam się podoba? Komentujcie, nooo ! :D.