piątek, 12 sierpnia 2011

xXgreen0appleXx


PRZED: Bardzo mi się podoba. Wybrałaś moje ulubione oczy i nos, usta są ok. Ładny i dokładny makijaż oczu. Z bliska trochę dziwnie wyglądają te cienie koło nosa, ale jak się trochę oddali jest fajnie. Jeden polik jest nieco mocniej pomalowany, na szczęście nie rzuca to się tak w oczy. Wszystkie elementy twarzy do siebie pasują. Jedyne co nie przypadło mi do gustu to te dwa kolczyki przy nosie (w nosie? ).
Daję: 9,5/10


PO: Moja propozycja makijażu jest nieco cieplejsza. Oczy pomalowałam ciemną i jasną różową kredką oraz beżową. Te oczy same w sobie mają długie rzęsy, więc nie malowałam ich przy końcach, aby dodatkowo je wydłużyć.Do pomalowania polików użyłam rudego pudru oraz różu w 3 odcieniach. Na ustach cielista szminka a dodatki - kolczyki; pod dolną wargą oraz na lewej brwi :D.
________________________________________________________________

I jak? Komentujcie :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz