PRZED: Hmm.. muszę przyznać, że jest... bardzo ładnie xd. Ogólnie z całej twarzy nienawidzę tylko tych oczu ;/. Ale tutaj jakoś tak te oczy.. nie rzucają się w oczy :D:D:D. Policzki wyglądają bardzo ładnie i naturalnie. Włosy są ok.. Tylko ten makijaż. Jest pod grzywką więc go zbytnio nie widać, ale mogło by być staranniej.. No ale kit z tym ;d. Nie rozumiem jednego : po co te rzęsy są przyklejone na powiekach i wystają na grzywkę? To jest minus :D
Ogółem daję : 8/10.
UWAGA: Pierwsza stylizacja którą teraz wykonam jest "na emo", ponieważ tak rzyczyła sobie "klientka" xDee .
PO: No więc. Nie mam pojęcia czy udało mi się zrobić emo dziewczynę. Wolę robić "normalne" metamorfozy w moim stylu :D. No ale ok. Oczy pomalowałam dookoła czarną kredką i trochę czarnym cieniem do powiek. Jak to emo - do tego 3 lub 2 pary sztucznych rzęs na górę i te z SunnyBunny na dół. + doczepiane włosy i jakiś taki "tupecik z kokardką" :D, a na niego druga róshoffa kokardka xd no i pieprzyki.
Nie wiem czy wam się spodoba, no ale jak to mówią w TV : Klient nasz pan xd.
A tu normalna metamorfoza :
PO: Masz tylko jeden cień - czarny - więc nie miałam zbyt dużego pola do popisu, ale muszę nieskromnie powiedzieć, że jestem z siebie zadowolona ^^. Oczy pomalowałam 5 warstwami czarnego z czego wyszedł mi taki szaroczarny makijaż. Lekko zaznaczyłam kości policzkowe. No i do tego wszystkiego koniecznie musiałam dodać tego kwiatka, nie wiem czemu i nie zamierzam się nad tym zastanawiać, po prostu musiał tu być xd.
I jak??
_______________________________________________________
Komentujcie! < prosi > ^^
P.S. Nie wiem czemu na stronie głównej bloga pokazuje się tylko jeden post. Mam zaznaczone żeby pokazywało 10 ;/ . Wie ktoś o co chodzi?
szczerze to "emo" ci nie wyszło xD
OdpowiedzUsuńale metamorfoza normalna jest bosska! Ten kwiatek nadaje świetny klimat :)