PRZED : Cóż. Niezbyt mi się podoba. Nie lubię tych rzęs i ust. Oczy są okej,
włosy też. Dodatki - jedynie kolczyki są ok. Powinnaś zmienić usta i może kolor skóry, chociaż
jest całkiem spoko. Rozumiem, masz tylko 2 kosmetyki <farbę i pomadkę> więc pomimo tego jest względnie :D
Daję 6/10
PO: Zmieniłam fryzurę, zdjęłam rzęsy i niby make-up z Sunny Bunny, a zamiast
tego założyłam ci bardzo ciekawe i ładne kolczyki. Myślę że jest lepiej :D
____________________________________________________________
Zapraszam do zgłaszania się pod tym postem i w mojej KG <Elizka_15> :D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz