czwartek, 11 sierpnia 2011

Wremi

Hah. No i nadszedł czas na pierwszą metamorfozę ! Yeah :D


PRZED : Cóż. Niezbyt mi się podoba. Nie lubię tych rzęs i ust. Oczy są okej,
włosy też.  Dodatki - jedynie kolczyki są ok. Powinnaś zmienić usta i może kolor skóry, chociaż
jest całkiem spoko.  Rozumiem, masz tylko 2 kosmetyki <farbę i pomadkę> więc pomimo tego jest względnie :D
Daję 6/10


PO: Zmieniłam fryzurę, zdjęłam rzęsy i niby make-up z Sunny Bunny, a zamiast
tego założyłam ci bardzo ciekawe i ładne kolczyki. Myślę że jest lepiej :D
____________________________________________________________

Zapraszam do zgłaszania się pod tym postem i w mojej KG <Elizka_15> :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz