Witam wszystkich na blogu, który będzie poświęcony metamorfozom.
Będą tu wykonywane TYLKO metamorfozy twarzy. Dodatkowo każda medoll "przed" będzie obiektywnie oceniana w skali od 1-10. Każda metamorfoza będzie zawierała konstruktywną krytykę.
Zgłaszać się można u mnie w KG < Księga Gości> lub w komentarzach pod wpisami.
Mam nadzieję że się spodoba. Zapraszam do zgłaszania się do metamorfoz.
Pozdrawiam Elizka_15
Hej ! Super Blog ! Bardzo ciekawy ;D Postaram się wszystko przeczytać, chociaż jak widzę jest tego dość sporo xDDD Mam nadzieję, że i mnie odwiedzisz. ^^ Jeżeli podobają ci się opowieści o wampirach to zapraszam ! xDDD http://saga-zakleta.blogspot.com/
OdpowiedzUsuń