niedziela, 25 września 2011

Natinka96


PRZED: Nos, usta i brwi lubię. Włosy są ok. Nie przepadam za tymi oczami. Nie podoba mi się ten pieprzyk pod ustami. Makijaż oczu jest nierówny i właściwie oklepany jeśli chodzi o kolorystykę związaną z brązem: rudy, żółty i brąz.. Do policzków nic nie mam.
Moja ocena: 5,5/10


PO: Stworzyłam make-up pasujący do metamorfozy stroju. Oczy są pomalowane 4 cieniami: malinowy,  róż, żółty oraz baaaardzo jasny róż.  Użyłam również 3 kredek do oczu na dolnej powiece: białej, żółtej oraz różowej. Rzęsy wydłużyłam mascarą, ale tylko do połowy, aby nie wyglądały tandetnie. Usta pomalowałam jakąś taką szminką, różowo-beżową czy coś. Jakie włosy każdy widzi no i oczywiście pieprzyk w kąciku oka.
Szczerze, to mi się bardzo podoba ;dd


PRZED: Tu jest o wiele lepiej niż w przypadku makijażu. Podoba mi się, nie chce mi się szukać błędów. Nie lubię tych butów. 8,5/10

PO:  Po pierwsze to u cb w szafie spędziłam jak na razie najwięcej czasu ;d. Masz sporo ubrań i dodatków, ale nijak nie mogłam nic do siebie dobrać. Robiłam 2 podejścia do metamorfozy. No ale nareszcie znalazłam tą śliczną torebkę i posłużyła mi ona jako główny element stroju. Starałam się znaleźć ciuchy w kolorach pasków na torebce. Znalazłam żółtą bluzkez DKNY oraz buty z różowym paskiem i podeszwą, a że mają również beżowe wykończenia dobrałam do nich beżową spódnicę. Do tego wszystkiego marynarka w kolorze paska od torebki.
Również mi się baardzo podoba :D