PRZED: Całość niezbyt mi się podoba.. Masz bardzo ładny makijaż, wszystkie elementy twarzy lubię, usta nawet bardzo, okularki są spoko, ale cały problem jest z włosami :D. Pozwolę sobie sądzić, iż chodziło ci o stworzenie hipisa, tak? Wyszedł ci on bardzo fajnie, lecz to nie mój styl. Nie przepadam również za tą opaską. No ale jak na hipisa to jest git. :D
Moja ocena: 8,5/10
PO: Wykonałam make-up pasujący do wykonanej przeze mnie stylizacji. Oczy pomalowałam 3 odcieniami niebieskiego oraz bielą. Użyłam tylko pogrubiającej mascary. Usta pomalowałam najpierw czerwoną szminką a następnie cielistą. Poliki zaznaczyłam brzoskwiniowym pudrem. W krótkich blond włosach wpięty kwiatek i pieprzyk pod prawym okiem.
PRZED: Na pierwszy rzut oka jest całkiem ok. No ale tak.. Sukienka, ogólnie góra stroju jest ok, zdjęłabym tylko ten naszyjnik, niezbyt pasuje mi on tutaj do tego hipisowskiego look'u. Bardzo podoba mi się kreatywnie wykonana sukienka. Za to plus.(: Jedynym dość znacznym mankamentem stroju są kierpce, które kompletnie tu nie pasują. Może jedynie kolorystycznie :)
Moja ocena: 6,5/10
PO: Tak jak już mówiłam, ten strój ma pasować do wykonanego przeze mnie makijażu :). Tak więc, jesteś ubrana chyba właściwie w same darmówki, ale to dlatego że są one z tego linku, który już niestety nie działa. ;). Szczerze mówiąc spodobały mi się te rajstopy i to do nich dobierałam resztę garderoby :D. Wybrałam prostą, beżową spódnicę, zwykły, biały top oraz szare buty. Z dodatków jest to śliczna torebka, z kwiatkami, w kolorze rajstop, komplet (tak mi się wydaje) biżuterii - srebrny naszyjnik i bransoletka oraz drugi naszyjnik z niebieskimi wisiorkami. Ogółem podoba mi się ten strój bo jest taki, hmm, dziewczęcy. ;)
_______
I jak wrażenia ? :D Podoba wam się metamorfoza?
Zapraszam do komentowania i zgłaszania się do metamorfozy :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz